Ladies, Wine & Design

Ladies, Wine &
Design Krakow

Twórcze rozmowy o projektowaniu
zainicjowane przez Jessicę Walsh
prowadzone przez Kingę Dybek,
Agnieszkę Olszewską, Karolinę Kowalską,
Magdę Ciopińską i Oksanę Shmygol

Nocne spotkania klubu, który odbywa się raz w miesiącu. Pijemy wino, jemy i rozmawiamy na różne tematy związane z kreatywnością, biznesem i życiem. Jeśli jesteś studentką lub projektantką i działasz zawodowo w branży kreatywnej a chciałabyś do nas dołączyć napisz do mnie. Wstęp jest bezpłatny, a rezerwacji dokonujemy według kolejności zgłoszeń.

Kwiecień, 25, 19:00 Dzieje się

Pierwsze spotkanie organizacyjne Ladies Wine & Design w Krakowie. ZAMKNIĘTE

Maj, 09, 18:00 Planujemy

Spotkanie kolektywu organizacyjnego. Planujemy oficjalne otwarcie krakowskiego Ladies Wine & Design. ZAMKNIĘTE

Czerwiec, 14, 19:00 Start!

Oficjalnie otwarcie krakowskiego klubu Ladies Wine & Design. Przyjdź i poznaj nas bliżej. ZAMKNIĘTE

Lipiec, 6, 19:00 Organizujemy

Spotkanie kolektywu organizacyjnego. Organizujemy następne wydarzenia Ladies Wine & Design w Krakowie. ZAMKNIĘTE

Październik, 12, 19:00 Przegląd Portfolio & Konstruktywny Feedback

Przynieś swoje portfolio i porozmawiajmy o twoich pracach. Poznaj kluczowe umiejętności w zakresie konstruktywnego feedbacku. Naucz się zasad dobrej komunikacji, które przećwiczymy w twórczym gronie podczas przeglądu portfolio.
ZAMKNIĘTE

Listopad 30, 20.00 Spotkanie networkingowe

Przyjdź i poznaj nas bliżej. Porozmawiajmy o projektowaniu. Podyskutujmy o kreatywności. Wymieńmy się branżowymi kontaktami.
Spotkanie organizowane w ramach konferencji Element Urban Talks.
ZAMKNIĘTE

Grudzień, 1, 12:00 Zarządzanie sobą w czasie

Naucz się sprawdzonych i skutecznych technik zarządzania własnym czasem. Działaj strategicznie. Organizuj pracę. Planuj projekty. Wyciśnij czas pracy jak cytrynę. Jak? Dowiesz się na warsztatach Ladies Wine & Design organizowanych w ramach konferencji Element Urban Talks.
ZAMKNIĘTE

Jessica Walsh założyła Ladies, Wine & Design w Nowym Jorku zainspirowana długimi przemyśleniami i lekturą tekstów na temat problemu zbyt małej liczby kobiet zajmujących stanowiska dyrektorów kreatywnych. Wierzy, że można zmienić tę sytuację otaczając kobiety opieką mentorską i wspierając ich pracę. Nie mogłabym tego lepiej ująć i pomyślałam, że fajnie byłoby się spotykać z innymi kobietami łączącymi w życiu zawodowym działalność twórczą i biznesową w Polsce. Skontaktowałam się więc z Jessicą i ta dam! - tak narodził się oddział Ladies, Wine & Design w Krakowie.