Ladies, Wine & Design

Dziewczyny, Wino
& Dizajn

Raz w miesiącu spotykamy się, żeby porozmawiać o dizajnie, dziewczyństwie i innych uciechach projektowania

Cykliczne spotkania mające na celu poznanie się dziewczyn i kobiet   z kreatywnych dziedzin w Szczecinie. Wydarzenia będą odbywać się jako niezobowiązujące spotkania przy winie, ale też mogą przyjmować formę warsztatową lub być prowadzone przez specjalnych gości.

5 PAŹDZIERNIKA, 18:00 Cześć Szczecin!

Nasze pierwsze spotkanie będzie poświęcone próbie zmapowania szczecińskiego środowiska kreatywnego. Czy istnieje coś takiego? Czy zaczyna się dopiero tworzyć?

23 LISTOPADA, 18:00 Dziewczyńskie kolektywy i VR

Gościem specjalnym na spotkaniu będzie Julia Parchimowicz. Opowie o funkcjonowaniu w dziewczyńskich kolektywach działających w Berlinie : No Shade i Corpus Misty. Będziemy mogły przedpremierowo doświadczyć VR-ego projektu poświęconego kobiecej tożsamości.

15 CZERWIEC, 19:00 Własne marki

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Słowiak. Ma na koncie kilka własnych marek oraz sklep multibrandowy, jej doświadczenia będą wyjściem do dyskusji jak mądrze i w zrównoważony sposób rozwijać swoje marki.

13 LIPCA, 16:00 Food Design

To będą pierwsze nasze warsztaty! Poprowadzi je Agata Kiedrowicz, temat: Food Design. Lipiec to najlepsza pora na poszerzanie pola dizajnu o projektowanie wokół doświadczania jedzenia.

Jeśli masz propozycje tematów lub pomysły jak rozwinąć spotkania, zapraszamy do włączenia się i tworzenia Dziewczyny, Wino i Dizajn  
razem z nami.

Stwórzmy razem społeczność i wymieniajmy się doświadczeniami, spostrzeżeniami i rozwiązaniami jakie przychodzą nam do głowy kiedy myślimy o pracy kobiet i dziewczyn w świecie kreatywnych zawodów.