Ladies, Wine & Design

Ladies, Wine &
a bit of Design

A conversation series started by Jessica Walsh
hosted in Tricity by Olga Fedirko, Katarzyna Bartoszewicz, Martyna Wędzicka-Obuchowicz & Marika Morawiec

Wino, smakołyki i inspirujące rozmowy kreatywnych kobiet w Gdańsku. Spotykamy się raz w miesiącu by porozmawiać o branży kreatywnej, prowadzeniu własnych działalności i życiu. Jesteśmy lepsze niż grupa wsparcia, a doskonale wiemy, że czasami każda z nas jej potrzebuje. Brzmi dobrze? Przyłącz się do nas i śledź wszystkie nasze wydarzenia!

Lipiec 29, 19:00 LWD#0 Ready, steady

Rozmawiamy, planujemy, organizujemy. Stay tuned!
Closed

Wrzesień 28, 19:00 LWD#1 Go!

Przygotujcie się na pierwsze, oficjalne spotkanie Ladies, Wine & Design Trójmiasto! Planujemy otwartą dyskusję o naszych codziennych zmaganiach i o tym jak to jest pokazywać prace szerszej publiczności.
Closed

Listopad 30, 19:00 Andrzejkowe LWD#2

Przed nami już drugie spotkanie Ladies, Wine & Design Trójmiasto! Wyjątkowe, bo w Andrzejki, więc prócz dyskusji i rozmów będą także wróżby. Na tym spotkaniu chcemy porozmawiać o miejscach pracy: dom, coworking, a może biuro? Freelance czy stałe zatrudnienie? Do zobaczenia!
Closed

Styczeń 24, 19:00 LWD#3 Alice in Wonderland LWD#3

Kolejne spotkanie Ladies Wine & Design odbędzie się w nowym miejscu. Gościnnie przeniesiemy się do "Alicji w Krainie Czarów".
Jeśli chcesz się dowiedzieć lub podzielić doświadczeniami ze współpracy pomiędzy branżami to zapraszamy na 3. spotkanie z cyklu!

Closed

kwiecień 5, 19:00 LWD#4 Pokolenie Slash. Czy jesteś slasherem?

Czy należysz do pokolenia Slash? Robisz milion rzeczy jednocześnie? Rozwijasz karierę w różnych kierunkach i nie do końca wiesz, który z nich wybrać? A może wcale nie musisz wybierać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź na czwartą edycję LWD_Trójmiasto. Będziemy gościć w POKÓJ Art Design Store, gdzie Magda Danaj i Misia Unterschuetz opowiedzą nam jak połączyć wiele pasji i oprzeć na nich własny biznes.
Closed

luty 7, 19:00 LWD#5 Miejskie klimaty

Kolejne spotkanie Lejdis przed nami!

Tym razem zmieniamy nieco formułę naszych wydarzeń: rozpoczynamy krótką prelekcją, a kończymy luźną rozmową i lampką wina.
Naszym gościem będzie Gosia Bujak, która opowie o pracy Traffic Design i ich wizualnej rewolucji w miastach.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź na piątą edycję LWD_Trójmiasto. Będziemy gościć w Składaku (Szymanowskiego 18, Gdańsk)

Closed

wrzesień 10, 19:00 LWD#6 FAIL

LWD #fail

Cześć! Co Ci się dziś nie udało?Wirtualna rzeczywistość chce nam wmówić, że otaczają nas ludzie nieustannego sukcesu Czasem nas to inspiruje, czasem budzi zazdrość, czasem zwyczajnie irytuje. Ale wystarczy jedna szczera rozmowa i okazuje się, że migoczący we wszystkich kolorach tęczy instagramowo-fejsbukowy świat, to fasada. Naszą rzeczywistością jest raczej zgrabne wychodzenie z porażek i robienie dobrej miny do złej gry, niż nieustające pasmo sukcesów. No i właśnie w związku z powyższym, chcemy o tym szczerze porozmawiać. Znalazłyśmy odważne dziewczyny, które, tak jak my, wierzą w swobodne mówienie o porażkach i dzielenie się doświadczeniem. Bo porażka, to tylko jeden z wielu kroków do sukcesu. Wierzymy, że dzięki temu wiele osób może mieć szansę nauczyć się jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie. W trakcie spotkania będzie czas na niesamowite, mrożące krew w żyłach historie, trudne pytania i ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW!

RSVP

Ladies, Wine Design to spotkania twórczych kobiet. Kto za tym stoi? Jessica Walsh, sprowokowana długimi przemyśleniami na temat zbyt małej liczby kobiet zajmujących wysokie stanowiska w branży kreatywnej, postanowiła rozpocząć cykl LWD, gdzie w luźnej atmosferze wspieramy się, inspirujemy, a przede wszystkim prowokujemy do działania. Jak się domyślacie, spotkania zaczęły się w Nowym Jorku, ale w krótkim czasie idea rozprzestrzeniła się na ponad 180 miast z całego świata. Od teraz również w Trójmieście.