Ladies, Wine & Design

Ladies, Wine &
a bit of Design

A conversation series started by Jessica Walsh
hosted in Tricity by Olga Fedirko, Kasia Bartoszewicz & Martyna Wędzicka-Obuchowicz

Wino, smakołyki i inspirujące rozmowy kreatywnych kobiet w Gdańsku. Spotykamy się raz w miesiącu by porozmawiać o branży kreatywnej, prowadzeniu własnych działalności i o życiu. Jesteśmy lepsze niż grupa wsparcia, a doskonale wiemy, że czasami każda z nas jej potrzebuje. Brzmi dobrze? Przyłącz się do nas i śledź wszystkie nasze wydarzenia!

Lipiec 29, 19:00 Ready, steady LWD#0

Rozmawiamy, planujemy, organizujemy. Stay tuned!

Wrzesień 28, 19:00 Go! LWD#1

Przygotujcie się na pierwsze, oficjalne spotkanie Ladies, Wine & Design Trójmiasto! Planujemy otwartą dyskusję o naszych codziennych zmaganiach i o tym jak to jest pokazywać prace szerszej publiczności.

Listopad 30, 19:00 Andrzejkowe LWD#2

Przed nami już drugie spotkanie Ladies, Wine & Design Trójmiasto! Wyjątkowe, bo w Andrzejki, więc prócz dyskusji i rozmów będą także wróżby. Na tym spotkaniu chcemy porozmawiać o miejscach pracy: dom, coworking, a może biuro? Freelance czy stałe zatrudnienie? Do zobaczenia!

Styczeń 24, 19:00 Alice in Wonderland LWD#3

Kolejne spotkanie Ladies Wine & Design odbędzie się w nowym miejscu. Gościnnie przeniesiemy się do "Alicji w Krainie Czarów".
Jeśli chcesz się dowiedzieć lub podzielić doświadczeniami ze współpracy pomiędzy branżami to zapraszamy na 3. spotkanie z cyklu!

Ladies, Wine Design to spotkania twórczych kobiet. Kto za tym stoi? Jessica Walsh, sprowokowana długimi przemyśleniami na temat zbyt małej liczby kobiet zajmujących wysokie stanowiska w branży kreatywnej, postanowiła rozpocząć cykl LWD, gdzie w luźnej atmosferze wspieramy się, inspirujemy, a przede wszystkim prowokujemy do działania. Jak się domyślacie, spotkania zaczęły się w Nowym Jorku, ale w krótkim czasie idea rozprzestrzeniła się na ponad 180 miast z całego świata. Od teraz również w Trójmieście.