Ladies, Wine & Design

Ladies, Wine &
Design

Ladies, Wine & Design: Warsaw

Znacie ludzi, z którymi moglibyście rozmawiać cały wieczór? Podziwiacie kogoś, kto jest Wam bliski albo wprost przeciwnie - nie znacie tej osoby, ale chętnie powiedzielibyście jej (lub jemu) "Dobra robota!"? My też.

Dlatego właśnie tworzymy przestrzeń do spotkań, podczas których możemy wymienić się wiedzą, doświadczeniami, opiniami. Inspirować innych i inspiracji szukać, mówić o sukcesach, porażkach, czasem też trochę ponarzekać. Znaleźć osoby, których doświadczenie będzie dla nas pomocne, albo podzielić się własnym. Przyjść, wypić kieliszek wina albo kubek kawy. Porozmawiać albo posłuchać. Dołącz do nas!

Ladies, Wine & Design: Warsaw działa w ramach międzynarodowej sieci lokalnych inicjatyw, które wspierają kreatywne kobiety w prawie 200 miastach na całym świecie.

Lubimy spędzać czas z innymi ludźmi. Wierzymy, że - bez względu na płeć - chcecie do nas dołączyć, posłuchać innych i coś opowiedzieć. Do zobaczenia w Warszawie!

Chcesz do nas dołączyć? Aktualnie nie poszukujemy nikogo nowego do współpracy, ale zawsze możesz zostawić nam wiadomość tutaj.